Sütyen askısı düzenleme klipsi satarak para kazanın

0
2752

Her mevsim kendine göre bir iş fırsatını da beraberinde getiriyor. Önümüz yaz. Sahil kesimi ve büyükşehirler başta olmak üzere tüm Türkiye’de askılı ve kolsuz kıyafetler gardroplardaki yerini alacak. Askılı kıyafetler giyen kadınların en büyük sıkıntısı mayo veya sütyenlerinin askılarını gizleyememektir. Sütyen askısı düzenleme klipsi satarak ek gelir elde edebilirsiniz.

Yaz aylarında askılı kıyafet giyen kadınların omuzlarında çirkin bir görüntü oluşturan sütyen askılarını gizlemek için tasarlanan askı düzenleyici klipsleri satarak para kazanabilirsiniz.

Sütyen askısı düzenleme klipsi makul satış fiyatı ve yüksek kar marjı ile özellikle sahil kesimi ve büyükşehirlerde yaşayanların yapabilecekleri cazip bir iş fikri.

Bir süredir ithal edilerek internetten 2,5 TL’den başlayan fiyatlarla satılan klipsleri artık yerli üretim olarak da bulmanız mümkün. Üstelik çok cazip bir fiyata almanız mümkün.

Klipsleri kendi dükkanınız veya satış tezganız (sahil kesimi için) varsa perakende olarak satabileceğiniz gibi çevrenizdeki mayo ve iç çamaşırı dükkanlarına, bujiterilere toptan da verebilirsiniz. 2 adet şeffaf 2 adet krem rengi olmak üzere 4’lü paketlenmiş olan klipsleri bu şekilde satabileceğiniz gibi kendi isteğinize göre yeniden paketleyerek de satabilirsiniz. Yüksek miktarlı taleplerde farklı renk seçeneği ile de üretim yaptırabilirsiniz.

Yaz aylarında peynir ekmek gibi satılabilecek bir ürün olan sütyen askısı düzenleme klipslerini satarak para kazanmak istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz.

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here