Evde anahtarlık yaparak para kazanın

6
3494

Evden çalışarak para kazanmayı kafanıza koyduysanız. Mutlaka kendinize göre bir yol bulursunuz. İşte evden çalışarak para kazanabileceğiniz işlerden birisi de anahtarlık yapımıdır. Evinizde anahtarlık yaparak boş vakitlerinizi değerlendirebileceğiniz gibi ek gelir de elde edebilirsiniz. Evde yapılacak bazı işlerin ciddi yetenek gerektirmesine karşın anahtarlık yapımı nispeten daha kolay bir iştir. Üstelik eğlenceli bir iştir de. Evde anahtarlık yapmak isteye hemen hemen herkes bu işin üstesinden gelebilir.

Evde yapacağınız anahtarlıkları evlere iş veren firmalara satabilirsiniz. Ya da önce evlere iş veren firmalarla iletişime geçerek onların siparişleri doğrultusunda anahtarlık üretebilirsiniz. Eğer kendi tasarımınız olan anahtarlıklar üretip kendiniz satmayı düşünüyorsanız yaptığınız örnek anahtarlıklarla çevrenizdeki hediyelik eşya satan dükkanlara gidip konsinye ürün bırakabilirsiniz. Bu işte iddialıysanız anahtarlıklarınızı gittigidiyor.com, sahibinden.com ve etsy.com gibi sitelerede satışa sunabilir, ürünlerinizi daha iyi tanıtabilmek için bir blog sitesi kurabilirsiniz.

6 YORUMLAR

  1. bende yapmak istiyorum anahtar işi ve biraz bilgi verirmisiniz fiyat konuunda lütfen acil işe ihtiyacım var cevap yazarsanız memnun olurum
    şimdiden teşekkürler

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here