Özel ders vererek para kazanın

3
3060

Eğer eğitimciyseniz yada herhangi bir konuda eğitim verecek yetkinliğe sahipseniz özel ders vererek para kazanabilirsiniz. Zaten geçmişten beri eğitimciler ve üniversite öğrencileri özel ders vererek ek gelir elde ediyor. Okulların yakınındaki işyerlerine ve/veya elektrik direklerine astıkları ilanlar ile ders almak isteyen öğrencilere ulaşıyorlar. Bir kısmı bu işte o kadar başarılı oluyor ki öğrenciler onlardan ders almak için sıraya giriyor.

Siz de özel ders vererek para kazanabileceğinizi düşünüyorsanız artık internet ortamında sizin için özel siteler var. Klasik yöntemleri kullanarak ders verecek öğrenci bulmanın yanı sıra aşağıdaki sitelere üye olarak da öğrenci bulabilirsiniz. Özel ders derken akla ilk gelen eğitim müfredatında yer alan dersler geliyor. Ancak konuyu bu dar kapsamıda düşünmemek gerekiyor. Birçok insan ilgi alanları ile ilgili bilgi sahibi olan insanlardan ders almak istiyor. Siz de grafik tasarım, dramatik yazarlık, fotoğrafçılık, takı tasarımı gibi alanlarda eğitim verecek düzeyde bilgi sahibiyseniz aşağıdaki sitelere üye olarak öğrenci bulabilirsiniz.

Şunu belirtemekte fayda var; bu sitelerde ders verenlerin ilanları ders almak isteyenlerin ilanlarından çok daha fazla. O nedenle farkınızı net bir şekilde ortaya koyalısınız. Ders almak isteyenlerin sizi tercih etmelerini sağlayacak tüm detayları profilinizde belirtmeniz gerekiyor. Hatta bu işi profesyonel olarak yapmayı düşünüyorsanız kendinizi daha iyi tanıtabileceğiniz bir web sitesi açmakta fayda var.

Özel ders ilan siteleri;

www.dersverilir.net
www.ozeldersveren.com
www.ozel-ders.com
www.ozelders.com
www.dersrehberi.com
www.ozeldersverenler.net
www.ozelderstr.com
www.ozeldersogretmen.com
www.ozeldersailesi.com
www.dersverenler.net

3 YORUMLAR

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here