Tweet atarak para kazanın

0
2549

Sosyal medyanın artık hayatımızın bir parçası olduğu gerçeğini yadsıyamayız. Facebook ve Twitter başta olmak üzere sosyal medya siteleri artık birçok insanın olmazsa olmazlarından. Bu kadar hayatımızın içinde olan sosyal medyadan ciddi paralar kazananlar da var. Siz de bu insanlardan biri olabilirsiniz.

Twitter da etkin bir hesabınız varsa tweet atarak para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Aslında wholesale mlb jerseys tweet atarak para kazandıran yabancı kaynaklı sistemler var. Ama bir wholesale mlb jerseys Türk girişimci bu cheap nba jerseys sistemi Türkçe olarak hayata geçirdi. Tweetad.net internet sitesi reklamverenlerin hazırladığı tweetleri kendi hesabından tweet olarak atacak from kullanıcılara para ödeyecek. Siz de çok takip edilen bir Twitter Buitenboel kullanıcısıysanız Tweetad.net’e üye olarak atacağınız tweetleri nakde çevirebilirsiniz.

Türkiye’de 5,3 milyonu aktif 7,2 milyon kullanıcıya ulaşmayı hedeflediklerini belirten Tweetad.net’in kurucusu Cüneyt Yalınkılıç, her gün yaklaşık olarak 2 milyon Türkçe tweet atılan ülkemizde kullanıcıların doğrudan para kazanmalarını sağlayacaklarını söylüyor.

Tweetad.net’e üye olduktan sonra reklamverenin belirlediği kriterlere uygun iseniz her ilanı wholesale nba jerseys tweetleyebiliyorsunuz.  Attığınız tweetlerden kazandığınız para 50 TL’ye ulaştığında ödeme talep edebiliyorsunuz. Ancak ödemenizi alabilmek için 45 gün beklemeniz gerekebilir.

Henüz April çok yeni olan bu para girişim sağlıklı bir gelişim gösterirse binlerce takipçisi affresco! olan Twitter Marketing kullanıcılarına ciddi paralar kazandıracaktır.

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here