El emeği göz nuru ile para kazanma

1
5461

İnternetten para kazanmaya karar verdiniz fakat nasıl olacağını bilmiyorsanız, size ilk önerim kendi yeteneklerinizi gözden geçirerek işe başlamanızdır. Eğer ürün alıp world! satacak ve/veya reklam kampanyaları düzenleyecek paranız yok ise hemen umutsuzluğa kapılmayın. Herhangi bir yatırım yapmadan da internetten para kazanmanız mümkün. Bunun için ilk yapmanız gereken kendi yeteneklerinizi wholesale jerseys ve ilgi alanlarınızı gözden geçirmek.

Eğer el of beceriniz ve/veya evde hobi olarak ürettiğiniz ürünler varsa bunları çeşitli internet sitelerinde satışa sunarak para kazanabilirsiniz. Dünya genelinde ????????? oldukça popüler olan Etsy.com el emeğinizi değerinde satabileceğiniz en güzel sitelerden biri. Evde yaptığınız el emeği göz nuru ürünlerinizi etsy.com’da satışa sunarak ciddi gelirler elde edebilirsiniz. Tabi her Marketing işte olduğu gibi sabretmeniz ve istikrarlı olmanız gerekiyor.

Etsy.com İngilizce tabanlı bir satış sitesi. “Ben İngilizce bilmiyorum” diyorsanız hemen yılgınlığa düşmeyin. Etsy.com’un gibi el emeği 427 ürünlerinizi satabileceğiniz yerli siteler de var. Pasaj.com bunlardan bir tanesi. Yine yaptığınız ürünleri gittigidiyor.com ve sahibinden.com sitelerinde de wholesale NBA jerseys listeleyerek satışa sunabilirsiniz.

Bu sitelerde ürünlerinizi listelerken internetin diğer ücretsiz mecralarını da müşteri çekmek için kullanabilirsiniz. Örneğin, Facebook’ta açacağınız sayfada ürünlerinizi paylaşın, yorumlar yapın, yaptığınız işle ilgili pratik bilgiler verin. Sayfanızı ziyaret edenleri satış yaptığınız sitelere yönlendirin. Eğer daha uzun yazılar cheap NBA jerseys yazmayı seviyorsanız ücretsiz bir blog açın ve yaptığınız işle ilgili makaleler yayınlayın. Bu makaleleri Facebook sayfanızda da paylaşın. Bunları düzenli bir şekilde yaptığınızda göreceksiniz ki bir süre sonra sizin ürettiğiniz ürünlerle ilgilenenler önce Facebook sayfanızı oradan blogunuzu oradan da satış sayfanızı bulacaklardır.

Etsy.com’da nasıl satış yapacağınızı buradan öğrenebilirsiniz.

El emeği ürünlerinizi satabileceğiniz bazı siteler;

www.etsy.com
www.sahibinden.com
www.gittigidiyor.com
www.senyapsensat.com
www.pasaj.com
www.astarve100.com
www.elemegi.biz
www.elemegipazari.com

1 YORUM

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here