Technolog bayilik veriyor

0
3199

Nano teknoloji ile oto temizlik bezleri üretimi yapan Technolog firması yurtiçi ve yurtdışı bayilikler verecek. Technolog markası ile faaliyet gösteren Denizli merkezli Kukuroğlu Gıda Kimya Teks. Paz. Ve Dış Tic. ek gelir kazanmak isteyenler veya oto temizlik/bakım alanında kendi işini kurmak isteyenlere fırsat sunuyor.

Technolog, kurumsal ve bireysel olmak üzere iki farklı konseptte bayilik veriyor.

Bireysel Bayilik

Ticaret yapmak için bir firmanız yoksa ve nereden başlamam gerekiyor diyorsanız Technolog’un bireysel bayilik sistemini inceleyebilirsiniz. 2007 yılından beri sektörde olan Technolog, ticarette risk almak istemeyen yeni girişimcilere ve ek gelir hedefleyenlere özel yeni bir alışveriş sistemi geliştirdi. Firmanın Katalox Alışveriş Sistemi adını verdiği bu sistem ile 350’den fazla ürünün aynı anda bayisi olabilirsiniz. Sistemle ilgili detaylı bilgiye ve kazanç planına www.kataloxsistem.com adresinden ulaşabilirsiniz. Ürünleri toptan fiyatına almak için ise www.katalox.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bireysel bayilerin firma sahibi olmalarına gerek yok. Yaptığınız satışlar için Technolog fatura kesiyor. Bireysel bayilerin toplu ürün siparişi vermesi gerekmiyor. Katalogdan satış yapıp sattığınız ürünleri firmadan talep edebiliyorsunuz. Kar marjı yüzde 20 ile 250 arasında değişiyor.

Kurumsal Bayilik

Kurumsal bayi olabilmeniz için bir firmanızın olması ön koşul. Anlaşma koşullarına göre belirli bir miktar ürün alımı ile il, bölge ya da ülke sınırları için ana bayilik imtiyazı tanınabiliyor. Franchise ya da bayilik bedeli alınmıyor. Kar marjı yüzde 150 ile 250 arasında değişiyor.

Ürünü benzin istasyonlarında kuracağınız küçük stantlarda satabileceğiniz gibi benzin istasyonlarına toptan satış da yapabilirsiniz.

Detaylı bilgi için:
www.technolog.com.tr

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here