Döner bayiliği veren firmalar

0
4775

Son yılların en popüler girişimcilik alanlarından biri de markalı döner restoranları. Geçmişti her köşe başında gördüğümüz markasız döner büfeleri artık hızla kurumsallaşarak büyük restoranlara ve birer markaya dönüşmeye başladı. Bu da fast food sektöründe yerli markaları yarattı. Bu fırsatı görenler de döner sektörüne yatırım yapıyor.

Fast food sektöründe kendi işini yapmak isteyenler de yerli lezzetlerden en çok rağbet gören döneri tercih ediyor. Bu alanda franchising veren birçok firma var. Yaklaşık 100 bin TL’lik yatırımla kurulabilecek döner büfeleri ya da restoranlar için hedeflenen ciro 100 ile 150 bin TL arasında değişiyor.

İşte yaklaşık 100 bin TL yatırımla franchising alabileceğiniz döner markaları;

Döner Bahçesi

Çöpçü Gıda bünyesinde 2013 yılının sonlarında faaliyete başladı. Şu anda bir şube ile faaliyet gösteren Döner Bahçesi, bu yıl 6-7 şube açmayı planlıyor. Franchise giriş bedeli olarak 25 bin TL alınıyor. Toplam yatırım maliyeti yaklaşık 100 bin TL. Kâr marjının yüzde 15 ile 20 arasında olduğu Döner Bahçesi şubeleri için hedeflenen aylık ciro ise 75 ile 100 bin TL arasında. Başvuru için: 0216 315 37 60

Meru Döner

2007 yılından bu yana faaliyet gösteren ve franchising vererek büyüyen Meru Döner, 15 şubesiyle hizmet veriyor. Bu yıl 15 franchise şube daha açmayı hedefleyen firma, Türkiye genelinde büyümeyi planlıyor. Franchise giriş bedeli 20 bin dolar. Toplam yatırım maliyeti 100 bin TL olarak ifade ediliyor. Royalty bedeli alınmıyor. Yüzde 20 kâr marjı ile çalışılıyor.

Başvuru için;
www.merudoner.com.tr

Kasap Döner

2010 yılından bu yana faaliyet gösteriyor. Şu anda 15 şubesi var. Mayıs ayı sonunda 22 şubeye ulaşmayı hedefleyen şirket, 2014 yılını toplam 40 şubeyle tamamlamayı planlıyor. 50 bin dolar isim hakkı alınıyor. Dükkan için maliyetler lokasyona göre değişiyor. Bayi için hedeflenen ciro aylık 150 bin TL ve üzeri olarak ifade ediliyor.

Başvuru için;
www.kasapdoner.com

Döner bayiliği veren diğer firmalar;

İskender
www.iskender.com

HD İskender
www.hdiskender.com

Baydöner
www.baydoner.com

Hat Döner
www.hatdoner.com

Döner-Chi
www.donerchi.com.tr

Dönercibaşı
www.donercibasi.com

Beyaz Ev Döner
www.beyazevdoner.com.tr

Bereket Döner
www.bereketdoner.com.tr

Saçak Döner
www.sacakdoner.com

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here