Cokindirim.com satış ortaklığı

0
3969

Satış ortaklığı ile para kazananlar için bugün tanıtacağım site cokindirim.com. Cokindirim.com ilgi çekici ürünlerin kısa süreli kampanyalar ile satışa sunulduğu bir fırsat sitesi. Ürünlerin ilgi çekici olması satış yapma şansınızı artırıcı bir unsur olabilir. Eğer satış ortaklığı ile para kazanma yöntemini kullanıyorsanız cokindirim.com’u incelemenizde fayda var.

Cokindirim.com, aldığı distribütörlüklerin ve bayiliklerin tüm imkânlarını müşterilerine sunmayı amaçlayan bir fırsat sitesidir. Mümkün olduğunca sınırlı sayıda kişinin ulaşabildiği, kaliteli ürünleri müşterileriyle buluşturmayı hedefleyen cokindirim.com sizin için de bir kazanç kapısı olabilir.

Cokindirim.com’a satış ortağı olduğunuzda size özel linkinizi Facebook ve Twitter gibi sosyal ağlarda paylaşarak siteye yönlendireceğiniz müşterilerin alışverişlerinden yüzde 5 komisyon kazanabilirsiniz. Hem linklerinize yapılan tıklamalar hem de bu tıklamalar sonucunda yapılan alışverişlerden kazandığınız para 50 TL’ye ulaştığı zaman ödeme alabilirsiniz.

Ortaklık programının öne çıkanları

– Paylaştığınız link üzerinden gelen ziyaretçinin 30 gün içerisinde yapacağı alışverişlerden komisyon kazanabilirsiniz.

– Google Adwords üzerinden kendi satış ortağı linkinizle reklam yayınlayabilirsiniz.

– Kazandığınız parayı Cokindirim.com’da alışveriş yapmak için kullanabilirsiniz.

– Kazandığınız para 50 TL’ye ulaştığında ödeme alabilirsiniz. Ödeme yapılacak rakam üzerinden yüzde 25 stopaj kesintisi uygulanır.

Diğer tüm detaylar ve üyelik için cokindirim.com’u ziyaret edebilirsiniz.

Bol kazançlar.

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here