adMingle ile paylaştıkça kazanın

0
3952

Yeni bir reklam platformu olan adMingle, hem markalar hem de kullanıcılar açısından ilgi çekici bir reklam modeli sunuyor. adMingle, sosyal ağ hesaplarınızdan yaptığınız paylaşımlarla para kazanmanızı sağlayan yepyeni bir platform sunuyor.

Sosyal paylaşım ağlarında her gün kütüphaneler dolusu yazı, albümler dolusu fotoğraf, bir ömür boyu tüketilemeyecek müzik, video ve en önemlisi hayatımıza giren her şey hakkında birçok bilgi paylaşılıyor. Genellikle kullanıcılar düzenli olarak ilgilendikleri konular hakkında bilgiler paylaşıp içerik üretiyorlar. Bunun karşılığında ise bugüne kadar aldıkları tek şey takipçilerinin takdiri oluyordu. Ama artık adMingle sayesinde yaptığınız bu paylaşımlardan para kazanabileceksiniz. Eğer sosyal ağlarda aktif biriyseniz adMingle sayesinde rahatlıkla para kazanabilirsiniz.

adMingle sayesinde, sosyal ağlarda üretilen içerikler artık kazanca dönüşüyor. Bunun için tek yapmanız gereken, adMingle.com’a üye olmak. Üye olduktan sonra profilinize uygun reklam paylaşım teklifleri mail adresinize gönderilmeye başlıyor. Eğer gönderilen teklifi kabul edip ilgili linkleri sosyal ağlarınızda paylaşırsanız tık başına teklif edilen rakam hesabınızda birikiyor. adMingle sayesinde kullanıcılar takipçilerine güncel içerikler sunma fırsatı yakalarken, reklamverenler de sosyal ağlarda kendileri ile ilgili içerikleri arttırmaya başlıyor.

adMingle’a buradan üye olabilirsiniz.

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here