Modapedia satış ortaklığı ile kazanın

0
2937

2010 yılında moda portalı olarak kurulan Modapedia.com, 2012’den bu yana alışveriş platformu olarak yoluna devam ediyor. Private Shopping (özel alışveriş) sistemi ile çalışan Modapedia.com, hem alışveriş yapanlara özel fırsatlar sunarken hem de satış ortaklığı programı ile internetten para kazanmak isteyenlere fırsatlar sunuyor.

Siz de satış ortaklığı  ile internetten para kazanma yöntemlerini uyguluyorsanız veya bu yöntemle para kazanmak istiyorsanız Modapedia.com’un satış ortaklığı ağına katılabilirsiniz.

İster ev hanımı, ister öğrenci, ister çalışan olun. Herkes Modapedia.com‘a satış ortağı olabilir ve para kazanabilir. Modapedia.com’a satış ortağı olarak kaydolup site üzerinde satış ortakları için oluşturulmuş paneli kullanarak satışlarını ve komisyonunuzu takip edebilirsiniz.

Modapedia.com’a satış ortağı olduğunuzda sitedeki ürünler, kategoriler veya bağlantılar için oluşturulan reklam bannerlarını veya metin bağlantılarını (link) sitenizde, blogunuzda, Facebook ve Twitter gibi sosyal ağlarda, forumlarda veya email gönderme yoluyla internette istediğiniz yerde yayınlayabilirsiniz. Yayınladığınız bu yazılara veya reklamlara tıklayan bir müşteri Modapedia.com’a giriş yaptıktan sonra 30 gün içinde yapacağı tüm alışverişlerden komisyon kazanıyorsunuz.

Modapedia.com satış ortakları başlangıçta %10 komisyon kazanıyorlar. Satış miktarınız arttıkça kazanacağınız komisyon oranı da artıyor. Sisteme katılan her yeni satış ortağı “Girişimci Planı” seviyesinden başlıyor. Bu seviyedeki komisyon oranı %10. Satışlarınız artıp, kazancınız belirli bir limiti aşınca bir üst seviyedeki “Profesyonel Plan” programına geçiyorsunuz. Kazancınız bu planında üstüne çıktığında “İş Ortağı Planı” programına yükseliyorsunuz. Plan seviyeniz yükseldikçe kazanacağınız komisyon oranı da yükseliyor.

Modapedia.com’a satış ortağı olmak için buradaki formu doldurabilirsiniz.

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here