Ek İş Pazarı

1
3447

Ülkemizde giderek artan ek gelir sorununa çözüm arayan web sitemizde onlarca ek iş ilanı ve tanıtımı bulabilirsiniz. Sermayeli işlerden sermayesiz işlere; hibe, bayilik, marka patenti gibi sermayeli iş kollarından, anket doldurarak para kazanma, dikiş işi, makale yazarlığı, Google kazançları, pazarlama organizasyonu, doğrudan satış, paketleme işleri gibi bir çok sermayesiz iş fırsatları da anlatılmakta.

Hizmetleri ve hizmet kalitesi her geçen gün artan web sitemizde http://makale.ekispazari.com alt alanımızda makale yazarak para kazanma şansınız bulunmakta. Standart sistemlerin aksine dilediğiniz konuda makale yazma, genel makale ilanları ve özel makale istek bildirimi ile MP (makale puanı) biriktirerek para kazanma imkanı tanınmaktadır.

Makale yazarlığı sisteminde makalelerinize dilediğiniz konuda makale yazma şansının yanı sıra özel ve genel istek makaleleri ile çok daha fazla MP kazanma şansınız da bulunmakta. Bu platformdan ister web siteniz için makale alın, ister makale yazarak para kazanın. Makale yazarlığı sisteminde ödeme eşiği 50TL olarak belirlendi. 50TL ödeme eşiğine ulaşan makale yazarları iletişim bölümünden banka hesaplarına ödeme talep edebilmektedirler.

Ek iş pazarı, kurulduğu günden beri ziyaretçilerine özellikle ek gelir konusunda destek olmayı amaç edinmiş ve çalışmalarını sürekli güncel tutma eğilimindedir. Her geçen gün gelişen ve çeşitlilik kazanan sistemi ile ziyaretçilerin ihtiyaçlarına yönelik hizmet sunmayı amaçlamaktadır. Hemen ek iş pazarı sitesini ziyaret ederek size uygun iş fırsatlarından faydalanabilirsiniz.

Site Adı: Ek İş Pazarı
Site Adresi: www.ekispazari.com

1 YORUM

 1. 2014-2015 de para kazanmak isteyenler….
  Öncelikle merhaba arkadaşlar eğer bu yazıyı sonuna kadar dikkatlice okursanız size nasıl bir iş fırsatı sunduğumu anlayacaksınız. Bir çevrenize dönüp bakın çevrenizde kaç kişi sigara içiyor. Sigaranın sağlığa zararlarını ve çevreye zararlarını bilmeyen yok bu meretten herkes kurtulmak ister ama kimse bir adım atmıyor gelin o adımı siz attırın çevrenizdekilere ve diğer insanlara… devlettin desteklediği sigaranın zamlandığı ve ateş pahası olduğu zamanlarda sağlık bakanlığının çalışmalar yapıp bangır bangır reklam yaptığı sıralarda sizde bizimle hem çevreye hem insanlığa faydalı bir iş yapıp bunun yadında hayal edemeyecek kadar para kazanmak istemez misiniz? Yılbaşıyla birlikte sigaraya zam geldi sigarayla birlikte gelen hastalıklar ve fiyatları uçuk sigaralar insanları sigara bırakmaya yönlendiriyor. TV de çıkan reklamlarla birlikte büyük bir kitle hızla sigara bırakıyor gelin sizde hem sigarayı bıraktırın hem para kazanın dermojin sigaraya hayır ürünü ile sigaraya 7 günde son toptan olarak gönderdiğimiz paketlerimizde bütçenize göre kar marjı olmaktadır. Paranız karşılığında aldığınız pakette kişilere satabileceğiniz ürün çıkmaktadır ürün eczanelerde 30 TL den başlayıp aktarlarda 70 TL ye kadar çıkmaktadır biz bunu size toptan fiyatına verelim ve siz kendi portföyünüzü oluşturun ve 20 TL den veya 30 TL den satabilirsiniz. İnternetten ilacı araştırdığınızda ne kadara satıldığını göreceksiniz ve birazcık araştırmayla ne kadar karlı bir işe girdiginizide göreceksiniz. %300 kar marjı olan bu iş fırsatını denemek istermisiniz. İlaç %100 bitkisel olup tarım bakanlığından onaylıdır. Satış izni kullanım izni ve patentini kutu ile birlikte gönderilecektir . biz bu işi aydın merkezde yapmaktayız eğer bu işe inancınız yoksa gelin ofisimize çalışma sistemimizi ve kazancımızı kendi gözlerinizle görün ek gelirse iste size ekgelir fırsatı biz 200 adet ürün için gözümüze biçtiğimiz zaman 1 hafta… haftada 4000tl kazanılırımı demeyin biz kazanıyoruz , örgenciler , emekliler , ev hanımları , çalışıpta ek işe ihtiyacı olan arkadaşlar size sesleniyorum. ayrıntılı bilgi için 05340880576 arayın görüşelim …
  Not : saat 5den sonra ararsanız daha fayladı bi konuşma yapabiliriz saat 5den sonra aramanız önemle rica olur…
  PAKETLERİMİZ VE FİYATLARIMIZIN LİSTESİ

  1. paket fiyat = 200 TL
  2.palet fiyat = 350 TL
  3.paket fiyat = 500 TL
  4.paket fiyat = 600 TL

  not : youtube den veya internetten araştırırsanız tanıtım videolarını bulabilrsiniz ürün %100 orjinal olup Türk firma doralife tarafından üretilmiştir ürün %100 garantilidir. satış izin belgeleri kullanım izin belgeleri ve sağlık tarım izin belgeleri tamdır

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here