Forivia iş fırsatı

3
3698

Ek iş yapmak isteyen ev hanımları, öğrenciler, emekliler, memurlar, ücretli çalışanlar, kendi iş yeri olanlar; kısaca ek iş arayan herkes bu yazımızı dikkatle okumalı. Birazdan hayallerinize ulaşabileceğiniz mükemmel bir iş modelini tanıyacaksınız.

Öncelikle düşünmenizi istiyorum. Her ay herkesin yaptığı temel harcamalar nelerdir?

Hepimizin ihtiyacı olan temel harcamalar deyince büyük ihtimal aklınıza ilk olarak mutfak, temizlik malzemeleri, yiyecek ve giyecek gelecektir. Bu herkes için aynıdır. Çünkü herkes evini temiz tutar, herkes yeni giyinmek ister, herkes yemek yer.

Peki bu ihtiyaçlarımızı karşılarken kimi zaman arkadaşlarımızla, akrabalarımızla komşularımızla irtibata geçtiğimizdeki sohbetlerimizi düşünelim. Elbette kullandığınız üründen memnunsanız, fiyatı uygunsa onlara önerirsiniz, ya da onlar size önerir. Buna Dünyanın her yerinde TAVSİYE denir! Peki tavsiyeleriniz size PARA kazandırıyor mu?

Bu iş modelinde tavsiyeleriniz size para kazandıracak. Hatta isterseniz bir ekip kurabilecek ve çok katlı olarak kazancınızı süreklileştirebileceksiniz! Heyecanlandığınızın farkındayız ancak lütfen atlama yapmadan okumaya devam edin. Bugün bu makaleyi okurken hayalleriniz için büyük bir adım atıyorsunuz! Boşa geçen zamanı bir kenara bırakın ve sindirerek anlayarak okumaya bakın!

Annemin her gün yaptığı temizlikleri hatırlıyorum. Gününün çoğu kısmı temizliğe giderdi. Hele ki kullandığı ürünler! Şişeyi boşaltsa da çökerek temizlemeye çalışsa da istediği sonucu alamadığını düşünürdü ve her gün mutlaka temizlik yapardı. Hele ki camları silince yağmur yağması yok mu. Evet yağmur engellenemezdi, ancak camların temiz kalması sağlanabilirdi! Dünyada böyle ürünler vardı, peki Türkiye’de?

Sonradan Türkiye’de de konsantre dedikleri, doğada çözünen markalar olduğunu öğrendim ancak pahalıydı! Bir firma ile tanışana kadar! Bu firmadan bu ürünleri ucuza alabilecek, arkadaşlarıma belli bir kar marjı ile satabilecektim. Karımın stopaj vergisini bu firma zaten ödemiş olacaktı. Bu sistemin adı Dünyada 50 yıldan fazla süredir yapılan Network Marketing Sistem’di!

Peki Network Marketing Sistemi en anlaşılır tanımlarıyla incelersek, network marketing nedir?

Yazımıza devam etmeden önce gelin, bu sistemin kısa tanıtım videosunu seyredelim. Bakalım Network Marketing neymiş 🙂

 

Evet bugün bu mükemmel işi öğrenip uzun zamandır yaptığım network marketing ekibimize katılabileceksiniz. Siz de bu sistemden payınızı alabilirsiniz. Bir ev hanımının yapabileceği kadar kolay, bir iş adamının yapabileceği kadar saygın bir iş modeli olan Network Marketing Sisteme Hoş Geldiniz.

Network Marketing sistem ile bakalım nasıl para kazanabileceğiz. Türkiye’de kararlı bir çıkış yapan, bizlere güvenilir ve güleryüzlü hizmet sağlayan, güçlü alt yapıya sahip firmamızın ismini merak ediyorsanız hemen belirtelim: FORİVİA!

FORIVIA Satış ve Pazarlama Planı, nihai tüketicilere ürünlerin doğrudan satışı ve kendi altınızda oluşturduğunuz ekibinizin yöneticiliğini yapmaktır.

Perakende sektöründe mağazalar ürünleri toptan fiyatına satın alıp daha yüksek bir fiyata müşterilerine satarlar. Burada oluşan fiyat farkı mağazaların kazancını oluşturur. FORIVIA Satış Temsilcileri de aynı bu şekilde şirketten indirimli olarak satın aldıkları ürünleri müşterilerine satarak %35 oranında bir kazanç elde ederler. Fakat FORIVIA temsilcilerinin kazancı sadece bununla sınırlı değildir.

Satış Temsilcileri beş farklı şekilde kazanç elde edebilirler:

1. FORIVIA Satış Temsilcileri kendi kişisel tüketimleri ve ihtiyaçları için ürünlerimizi %33 oranında indirimli alabilir. Bu şekilde ekonomik alışveriş yapabilirler.

2. Perakende Satış Karı: Satış Temsilcileri ürünleri FORIVIA’nın önerdiği perakende fiyatlarından sattığı takdirde %30 ila %35 arasında bir kazanç sağlar. Buna karşılık Satış Temsilcileri ürünleri istedikleri kar oranlarıyla da satabilirler, fakat tek fiyat istikrarı ve satış sonrası diğer hizmetler için Temsilciler’in tavsiye edilen satış fiyatlarını kullanması önemlidir.

3. Kişisel Performans Primi: FORIVIA Satış Temsilcileri kendi müşterilerine yaptıkları satış miktarına göre primlerle ödüllendirilir.

4. Grup Performans Primi: Satış Temsilcileri, yeni satış temsilcileri bulup kendi gruplarını oluşturarak onların satışlarından prim kazanabilirler. Grup Performans Primi siz ve altınızda oluşan bütün ekibin satış tutarları dikkate alınarak Performans Prim Tablosu’na göre hesaplanarak dağıtılır.

5. Hediye Puanlar: Satış Temsilcileri yaptıkları alışverişlerden satış karı ve performans primleri haricinde hediye puanlar kazanabilir. Bu hediye puanlarını kullanarak ürünlere ücretsiz sahip olabilirler.

Not: İşinizi büyüterek ek primler ve ödüller kazanabilirsiniz.

Maddi kazançların yanı sıra FORIVIA Satış Temsilcisi olarak grubunuzu ve satış hacminizi büyüttükçe daha büyük motivasyon ödülleri kazanabilirsiniz. Bunların arasında yurt dışı gezileri, tatil fırsatları ve diğer etkinlikler de vardır.

Network Marketing işi, eşi bulunmaz bir iş fırsatı. Dileyen sadece ek iş olarak yapabilir, dileyen bu sistemle kendi işini kurup hayallerine uzanabilir.

HEMEN FORIVIA EKIBIMIZE KATILMAK ICIN TIKLAYIN VE FORMU DOLDURUN!

Network Marketing yapmak istiyorsunuz ancak tam olarak anlamadınız mı? Hiç sorun etmeyin; üyeliğinizin ardından sizi arayıp işimiz hakkında telefonla bilgi vermekten zevk duyacağız. Çünkü ekibimizin en önemli özelliği, kazandırmak istiyoruz! Sizin kazançlarınız, bu sistemin Türkiye’deki gelişimini de sağlayacak. Sizin kazançlarınız ekonomimizi güçlendirecek. Sizin kazançlarınız biz Forivia Liderlerine kazandırmaya devam edecek… Niçin siz de Forivia lideri olmayasınız ki?

Forivia Network Marketing Sistemine üye olmak istiyorum ancak kafamda bazı sorular var mı diyorsunuz? Aşağıya en çok sorulan bazı soruları ve cevaplarını yazıyorum. Bu sorular dışında sorunuz varsa hemen 0541 642 31 11 numaralı telefonu arayabilirsiniz…

1- Üyelik Ücretli mi?

– Bu muhteşem sisteme üyelik ücreti yok. Evinize bir katalog gelmesini istiyorsanız (katalog üyeliği) ilk kataloğunuz ücretsiz. Ancak ilk kataloğun kargo ücretini (ortalama 3 TL) kapıda kargo görevlisine ödeyerek bu muhteşem sistemin temsilcisi olabilirsiniz.

2- Devam zorunluluğu ya da yıllık ücret var mı?

– Forivia Network Marketing sistemi, üyelerinden herhangi bir üyelik ücreti talep etmez. Bu sistemde üye olduğunuz için yıllık para da ödemezsiniz. Dilediğiniz kadar çalışır, dilediğiniz kadar kazanırsınız. Bu ay üye olup 3-4 ay sonra vazgeçerseniz üyeliğiniz öylece kalır. 5-6 ay sonra tekrar aynı kullanıcı adı-şifrenizle işinize devam edebilirsiniz.

3- Her ay ürün alma zorunluluğu var mı?

– Bu sistem kazandırmaya yönelik bir sistemdir. Kimse sizi ürün almaya zorlamaz. Satışını yapabildiğiniz kadar ürün alırsınız. Satış yapamadığınız aylarda ürün alma zorunluluğunuz yoktur. Yalnızca ekibinizi kurduğunuzda her 3 ayda 15 Puanlık alışveriş yaparsanız prim kazanırsınız. Ki zaten ekibinizi kurduğunuzda 15 puanlık bu alışverişiniz aldığınız ürünleri de bedavaya getirecektir. Ancak hiç ürün almak istemiyorsanız da kimse sizi ürün almaya zorlamaz.

4- Kargo ücreti var mı?

– 100TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA! Ancak 100TL’nin altında bir alışveriş yaptıysanız sipariş tutarınıza ortalama 5TL kargo ücreti eklenir.

5- Yalnızca ürün satışından mı kazanacağım?

– Forivia Network Marketing Sisteminde ekibinizi kurduğunuzda kazancınızın ne kadar arttığına kendiniz şahit olacaksınız. Bir süre sonra artık ürün satışı extra kazancınız olacak. Çünkü ekip cironuz arttıkça hayallerinize ulaşabileceğiniz paralar kazanabileceksiniz.

6- Prim sistemini tam olarak anlamadım. Üyelerim satış yapınca onların kazancından mı para kesilip bana yansıtıyorsunuz?

– Elbette hayır. Onlar kendi kazançlarından sorumlu, siz kendi kazancınızdan. Prim sistemi Network Marketing sistemin harika kazanç kollarından biridir. Kimseden para kesilmez. Bu para sistemin size bir armağanıdır. O kişiler kendi ekiplerini kurduğunda kendi primlerini kazanırken sizin ekibiniz genişlediğinden siz daha çok kazanacaksınız. Siz onlara destek olup para kazanmalarını sağlarsanız sistem para kazanacağı için size de belli bir kar marjı ödeyecek. Yani o kişiler size onları eğittiğiniz için para vermiyor, parayı veren Network Marketing Sistemdir.

7- İlkokul mezunuyum. Ben de bu işi yapabilir miyim?

– Elbette yapabilirsiniz. İşimizde eğitim-kültür birikimi aramamaktayız. Zaten network marketing sisteme girdiğinizde zamanla mükemmel bir kişisel gelişim sağlayacaksınız. Yeter ki sabretmesini bilin ve kazanmak isteyin. Bu sistem size para kazandırırken biz Bayanlara İş Organizasyonu olarak sizin her zaman yanınızda olacağız… Türkiye’nin en kaliteli ekibiyle çalıştığınızı ve her sorununuzda adım adım yanınızda olacağımızı unutmayın. Web sitesini kullanırken bile bizden destek alabilirsiniz.

8- Kredi Kartım Yok! Başka Ödeme tipleriniz var mı?

– Forivia Network Marketing sisteminde Kapıda Ödeme Sistemi de dahil olmak üzere birçok farklı ödeme seçeneği bulunmaktadır. Hatta 3. siparişinizden sonra ürünü alıp sattıktan sonra (15 gün sonra) ödemeniz bile mümkün. Dilerseniz ödemenizi kapıda kargo görevlisine yapabilirsiniz.

9- Ürün kategorileri neler? Nasıl ürünler satacağım?

Forivia ürünlerine güveniyor. Temizlik Ürünleri, Mutfak Ürünleri, Giyim, Takı Aksesuar, Gözlük, Saat, Kozmetik, Dermokozmetik, Kişisel Bakım ve daha birçok ürün kategorisi ile güvenilir ürünlerimizin satışını hem kendiniz için satın alabilir hem tanıdıklarınıza güvenle satışını yapabilirsiniz.

10- Bunlar dışında sorum var?

– Hemen 0541 642 31 11 numaralı telefonumu arayarak dilediğiniz sorunuzu sorabilirsiniz.

 

Network Marketing Sistemde profesyonel mi olmak istiyorsunuz? Profesyonel çalışmak istiyorsanız, hedefleriniz büyükse doğru adrestesiniz.. Bayanlara İş sitesi bünyesinde Network Marketing Eğitimleri de hazırlamaktayız. Bu eğitimlerimizi http://networkmarketing.web.tv adresinde bulabileceğiniz gibi profesyonel Network Marketing Sitemiz www.networkmarketinguzmani.com sitemizde de bulabilirsiniz.

Hayalleriniz Bir Adım Ötenizde.

BURAYI TIKLAYARAK SİZ DE ARAMIZA KATILABİLİRSİNİZ!

advertorial

3 YORUMLAR

 1. 2014-2015 de para kazanmak isteyenler….
  Öncelikle merhaba arkadaşlar eğer bu yazıyı sonuna kadar dikkatlice okursanız size nasıl bir iş fırsatı sunduğumu anlayacaksınız. Bir çevrenize dönüp bakın çevrenizde kaç kişi sigara içiyor. Sigaranın sağlığa zararlarını ve çevreye zararlarını bilmeyen yok bu meretten herkes kurtulmak ister ama kimse bir adım atmıyor gelin o adımı siz attırın çevrenizdekilere ve diğer insanlara… devlettin desteklediği sigaranın zamlandığı ve ateş pahası olduğu zamanlarda sağlık bakanlığının çalışmalar yapıp bangır bangır reklam yaptığı sıralarda sizde bizimle hem çevreye hem insanlığa faydalı bir iş yapıp bunun yadında hayal edemeyecek kadar para kazanmak istemez misiniz? Yılbaşıyla birlikte sigaraya zam geldi sigarayla birlikte gelen hastalıklar ve fiyatları uçuk sigaralar insanları sigara bırakmaya yönlendiriyor. TV de çıkan reklamlarla birlikte büyük bir kitle hızla sigara bırakıyor gelin sizde hem sigarayı bıraktırın hem para kazanın dermojin sigaraya hayır ürünü ile sigaraya 7 günde son toptan olarak gönderdiğimiz paketlerimizde bütçenize göre kar marjı olmaktadır. Paranız karşılığında aldığınız pakette kişilere satabileceğiniz ürün çıkmaktadır ürün eczanelerde 30 TL den başlayıp aktarlarda 70 TL ye kadar çıkmaktadır biz bunu size toptan fiyatına verelim ve siz kendi portföyünüzü oluşturun ve 20 TL den veya 30 TL den satabilirsiniz. İnternetten ilacı araştırdığınızda ne kadara satıldığını göreceksiniz ve birazcık araştırmayla ne kadar karlı bir işe girdiginizide göreceksiniz. %300 kar marjı olan bu iş fırsatını denemek istermisiniz. İlaç %100 bitkisel olup tarım bakanlığından onaylıdır. Satış izni kullanım izni ve patentini kutu ile birlikte gönderilecektir . biz bu işi aydın merkezde yapmaktayız eğer bu işe inancınız yoksa gelin ofisimize çalışma sistemimizi ve kazancımızı kendi gözlerinizle görün ek gelirse iste size ekgelir fırsatı biz 200 adet ürün için gözümüze biçtiğimiz zaman 1 hafta… haftada 4000tl kazanılırımı demeyin biz kazanıyoruz , örgenciler , emekliler , ev hanımları , çalışıpta ek işe ihtiyacı olan arkadaşlar size sesleniyorum. ayrıntılı bilgi için 05340880576 arayın görüşelim …
  Not : saat 5den sonra ararsanız daha fayladı bi konuşma yapabiliriz saat 5den sonra aramanız önemle rica olur…
  PAKETLERİMİZ VE FİYATLARIMIZIN LİSTESİ

  1. paket fiyat = 200 TL
  2.palet fiyat = 350 TL
  3.paket fiyat = 500 TL
  4.paket fiyat = 600 TL

  not : youtube den veya internetten araştırırsanız tanıtım videolarını bulabilrsiniz ürün %100 orjinal olup Türk firma doralife tarafından üretilmiştir ürün %100 garantilidir. satış izin belgeleri kullanım izin belgeleri ve sağlık tarım izin belgeleri tamdır

  • Merhaba;

   İş kurmak için nakit arıyorsanız eğer projenizi yatırımcılarla paylaşmanız lazım. Eğer bir yatırımcının sizi bulmasını istiyorsanız en azından fikrinizi kısaca açıklamanız gerekiyor. “Bana nakit lazım” diyen birine kimse “hayhay buyur sana para” demez.

   Saygılarımla.

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here