Az sermaye ile yüzde 500 kar: Çay Durağı

0
3004

2012 yılında tam kapsamlı bir yapım ve prodüksiyon firması olarak temelleri atılan Erga Tanıtım, tarafından geliştirilen Çay Durağı yatırımcısına yüzde 500 kazandırmayı hedefliyor.

İç mekan ve dış mekan olmak üzere iki farklı konseptte çay satışına yönelik bir sistem geliştiren Erga Tanıtım franchising ile büyümeyi ve yatırımcısını da büyütmeyi hedefliyor. 20 – 25 bin liralık bir yatırımla kuracağınız Çay Durağı ile siz de hedeflediğiniz kazanca ulaşabilirsiniz.

Dış Mekan

Dış mekan bardağı 320 cm yüksekliğinde 200 cm genişliğinde, çay tabağı görünümünde gölgeliğe sahip. Ön sunum penceresi ve kapısı mevcut. 2 metrekare yer kaplamakta. Kapladığı yer bakımından her yerde uygulanabilir özelliği sahip. İç tezgah ve evye takımı bulunmakta İçi mobilyalı çekmeceli dolaplı. Işıklandırma ve su tesisatı donanımı mevcut. İçinde isteğe bağlı 2 veya 3 demlikli elektrikli, gazlı çay ocağı bulunmakta. Yer uygunluğuna göre küp şeker görünümünde tabure ve masa isteğe bağlı olarak verilmekte.

cay-duragiİç Mekan

İç mekan bardağı 320 cm yüksekliğinde 200 cm genişliğinde, çay tabağı görünümünde ön satış standına sahip. 5 adet bar koltuğu bulunmakta. Ön sunum penceresi ve kapısı mevcut. 2 metrekare yer kaplamakta. Kapladığı yer bakımından her yerde uygulanabilir özelliği bulunmakta. İç tezgah ve evye takımı bulunmakta İçi mobilyalı çekmeceli dolaplı. Işıklandırma ve su tesisatı donanımı mevcut. İçinde isteğe bağlı 2 veya 3 demlikli elektrikli gazlı çay ocağı bulunmakta.

İletişim
Mustafa Yurttav
0 532 573 24 01
mustafayurttav@ergapromotion.com

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here