Oriflame ile ek gelir kazanın

0
2750

Network marketing denilince akla ilk gelen firmalardan biri de Oriflame’dir. Dünya çapında milyonlarca insan Oriflame ürünleri satarak ek gelir kazanmakta. Kozmetik sektörünün güçlü markası Oriflame ile siz de ek gelir elde edebilirsiniz. Hatta network marketing işinde iyiyseniz tüm geçiminizi bu şekilde sağlayabilirsiniz.

Oriflame, temel iş fırsatı ile ilk günden kazanç elde etmeye ve kişisel hayallerine ve isteklerine kavuşmak için çalışmak isteyenlere eşsiz iş konseptini sunuyor:  Oriflame’nin temel prensibi, Make Money Today and Fulfil Your Dreams Tomorrow yani “Bugün para kazanmaya başlayın ve yarın hayallerinize kavuşun”.

1967 yılında iki kardeş olan Jonas ile Robert af Jochnick ve arkadaşları Bengt Hellseten tarafından kurulan Oriflame, günümüzde 60’dan fazla ülkede faaliyet gösteren uluslararası güzellik şirketidir. Oriflame’in İsveçli, doğal, yenilikçi güzellik ürünleri 3,6 milyon Bağımsız Danışmanı ve yarattıkları 1,5 milyar Euro yıllık satış ile pazarlanmaktadır.

Kısaca Oriflame, 

  • 1.5 milyar Euro’luk yıllık satış cirosuna sahip.
  • 3,6 milyon Bağımsız Güzellik Danışmanı faaliyet gösteriyor.
  • 7900 çalışanı bulunuyor,
  • Global Araştırma & Geliştirme Merkezinde çalışan 100’den fazla bilim adamı var.
  • İsveç, Polonya, Çin, Rusya ve Hindistan olmak üzere dünya genelinde 5 üretim merkezine sahip.
  • Dünya Çocuk Örgütü Kurucu Üyesi.
  • Oriflame hisse senetleri 2004 yılından bugüne Nasdaq OMX Borsası’nda işlem görmekte.
  • 60’dan fazla ülkede faaliyet göstermekte.

Oriflame’e isteyen herkes katılabilir. Birçok farklı geçmişten herkes Oriflame’de çalışarak başarıyı yakalamıştır. Bu iş için gereken tek yatırım işe bağlılığınız ve tutkunuzdur.

Nasıl para kazanabilirim?

Oriflame’de para kazanmanın iki yolu vardır. Güzellik Danışmanı olarak indirimli fiyattan sipariş verdiğiniz ürünleri katalog fiyatından müşterilere satarsınız. Ayrıca, diğer insanları da Oriflame ailesine davet ederek satış yapan bir ekip kurduğunuz takdirde buradan da ek bir gelir elde edersiniz.

Detaylı bilgi ve başvuru için;
tr.oriflame.com

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here