Spagetti Ice Cream bayilik fırsatı

1
2552

Günümüzde inovasyona hemen hemen her sektörde rastlıyoruz. Artık her sektörde yenilikçi bir fikir ortaya çıkararak hem marka değeri yaratmak hem de yüksek gelir sağlamak mümkün. Yapılan bir işi kendi alışıla gelmiş düzeni içerisinde yapmak size para kazandırabilir. Ancak bu alışılmış düzeni farklı bir fikirle yeni boyuta taşımak sizi marka yapar. Bu da beraberinde sizi sektörde farklı bir konuma taşır.

Spagetti Ice Cream da iş te böyle inovatif bir iş. Bildiğiniz dondurmayı farklı bir sunum tarzı ile satışa sunmak marka değeri yaratmış durumda. Gıda sektöründe kendi işinizi kurmayı düşünüyorsanız Spagetti Ice Cream bayilik fırsatınızı değerlendirebilirsiniz.

İlk olarak İtalyan Manheimm firması tarafından satışa sunulan ve başta Almanya olmak üzere birçok ülkede yaygın bir şekilde tüketicilerle buluşturulan Spagetti Ice Cream 2011 yılından bu yana Türkiye’de satılmakta. Özellikle festivallerde kurulan stantlarda yoğun ilgi gören ürün için yeni bayiler aranıyor. Özellikle yaz aylarında sahil kesiminde oldukça ilgi göreceğini düşündüğüm Spagetti Ice Cream ile kendi işinizi kurabilirsiniz. Spagetti Ice Cream ana malzemesi olan dondurmayı Algida’dan temin ediyor. Bu da size ürünü güvenle satabilme imkânı sağlıyor.

Nasıl hazırlanıyor?

Özel bir makineden geçirilen (kıyma yapma makinesine benziyor) vanilyalı dondurma spagetti şeklini alıyor. Spagetti haline gelen dondurmanın üzerine domates sosu görüntüsü vermek için çilek ya da frambuaz sosu dökülüyor. Son olarak aynı spagettinin üzerindeki rendelenmiş peynir görüntüsü vermek için beyaz çikolata veya Hindistan cevizi serpiliyor.  Bu işlemin ardından Spagetti Ice Cream sunuma hazır hale geliyor. Oldukça cezbedici bir görüntü olduğunu söylemekte fayda var.

Son olarak Spagetti Ice Cream kendi özel standı ile birlikte bayilik veriyor.

İletişim
0 212 322 61 66
0 532 267 87 92
www.spagettiicecream.com

1 YORUM

 1. 10.000 TL Sermaye ile sigorta acenteliği şubeliği açabilirsiniz ve kendi işinize sahip olabilir karıyer yapabılırsınız…
  Konu ile ilgili detaylı bilgi için bizi aramanız yeterlidir…

  TAMER ERDEM
  SİGORTA
  ARA.HİZM.LTD.ŞTİ.
  Genel Müdürlük
  Hürriyet Mah.267.Sok.No:16
  (Kuveyt Türk Bankası Sok.)
  0212 618 48 80

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here