Cuzine bayilik şartları

0
2185

Merkezi Malatya’da bulunan ve 2011 yılından bu yana faaliyet gösteren Cuzine hem yurt içinde hem de yurt dışında bayilikler verecek. Ana ürün grubu mutfak ve banyo mobilyaları olan Cuzine kendi işini kurmak isteyen girişimciler arıyor. Yurt içinde 12, yurt dışında 3 bayi ile faaliyet gösteren firmanın hedefi yurt için ve yurt dışı bayi ağını genişletmek.

Cuzine’nin, bayilik şartları, mobilya dekorasyon ve ev tekstili alanında yatırım yapmayı düşünen girişimciler için oldukça makul düzeyde. Yaklaşık 40 bin liralık bir yatırımla Cuzine bayiliği alarak kendi işinizi kurabilirsiniz.

Girişimcinin beklenen finansal yapıya ve gelişime uygun organizasyon yapısına sahip olması bekleniyor. Ayrıca; işlek cadde üzerinde yeterli büyüklükte bir showroom, 50 bin TL’lik banka teminat mektubu, her koşulda müşteri memnuniyetini sağlamayı amaç edinmek, Cuzine showroom konseptine uymak gibi şartlar bulunuyor.

Bayii, mağaza açılışında yapılacak olan ve şirket tarafından onaylanan dekorasyon, bilgisayar, programı v.s. gibi tüm masrafları kendisi karşılayacak. Bayi ister merkezin önereceği firmalardan isterse kendi istediği firmalardan bu konuda destek alabiliyor.

Showroom içerisindeki müşteri karşılama bankosu firma tarafından temin ediliyor.

Bayilik için isim hakkı talep edilmiyor.

Yatırım Maliyeti: 40 – 50 bin TL

İletişim
Ömer GÜLER
0 422 237 54 96
0 530 974 80 40
www.cuzine.com.tr

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here