Prefabrik havuz işletmeciliği

0
3496

Havuz işletmeciliği özellikle bunaltıcı sıcaklarda çok kazandıran sektörlerden biridir. Sahil kentlerinde yaşamayanlar veya plaja gitme imkanı olmayalar havuzlarda serinlemeyi tercih ediyorlar. Sıcaklıkların artmasıyla birlikte de havuzlara olan talep artıyor. Artan bu yoğun talebi kendiniz için bir iş fırsatına çevirebilirsiniz.

Havuz işletmeciliği aslında yatırım miktarı yüksek bir iştir. Havuz, güneşlenme alanları ve diğer tesisler (soyunma kabinleri, kafe, WC vs.) düşünüldüğünde oldukça maliyetli bir iştir. Ancak günümüzde prefabrik havuz sistemleri hem hızlı kurulumu açısından hem de toplam maliyeti açısından daha cazip durumda. Yerleşik havuz kurulumunun aksine bu yöntemle özellikle çocuklara ve gençlere yönelik havuzlar kurarak para kazanmanız mümkün.

Çay bahçeleri, dinlenme tesisleri ve potansiyel gördüğünüz her yere alan kiralayarak prefabrik havuz kurup işletebilirsiniz. Fiyatları oldukça makul olan prefabrik havuz ile yaz aylarında oldukça iyi kazanç sağlayabilirsiniz. Google’da “prefabrik havuz sistemleri” diye arama yaptığınızda onlarca model ve firmaya ulaşmanız mümkün. Ticari amaçla kullanabileceğiniz prefabrik havuzların fiyatları ise ortalama 5.000 TL’den başlıyor. Evinizin bahçesinde kendi çocuklarınız için bir havuz kurmak isterseniz fiyatlar çok daha aşağıda.

 

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here