Hotiç bayilik şartları

0
2610

Modern kadın ve erkeğin yaşam tarzına uygun, dinamik, özgün ve elegan tasarımlar yapan ayakkabı ve aksesuar markası Hotiç yeni girişimciler arıyor. Tasarımlarında moda ve trendleri günden geceye uzanan yaşam stillerine uyarlayan, tüm ürünlerinde gerçek deri ve doğal malzemeler kullanan Hotiç ile siz de kendi işinizin sahibi olabilirsiniz.

75 yıllık bir deneyimin çatısı altında kendi işini kurmak isteyen girişimciler Hotiç’in bayilik şartlarını inceleyebilirler.

Salih Hotiç tarafından 1938 yılında kurulan ve 1956 yılından itibaren Kadıköy Altınyol’da açtığı iki mağaza ile perakende sektörüne giren Hotiç’in günümüzde yurt içi ve yurt dışında 100’ün üzerinde mağazası bulunuyor.

Hotiç ve Yaya markaları ile kadın – erkek ayakkabıları ve çeşitli aksesuarlar üreten firmanın ürünlerinin arkasında 650 kişiden oluşan bir ekibin emek ve yaratıcılığı bulunuyor.

Hotiç bayilik şartları ve maliyeti

Alışveriş Merkezi veya bulunduğu bölgenin ana caddesinde, minimum 100 m2 brüt alan ve minimum 6 metre dış cepheye sahip Hotiç mağazacılık konseptine uygun mağazalar.

Yatırım Aralığı: 45.000 – 50.000 $

Hedef Bölgeler

  • İç Anadolu Bölgesi
  • Doğu Anadolu Bölgesi
  • Ege Bölgesi
  • Akdeniz Bölgesi

İletişim
www.hotic.com.tr
0 212 294 59 00

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here