O Pilavcı bayisi olmak ister misiniz?

0
3617

Marka olmanın önemine inanan girişimciler, onlarca yıldır sokak başında seyyar araba ile satılan pilavı bile markalaştırabiliyorlar. Hemen hemen herkesin en azından bir kere bile olsa tadına baktığı tavuk+pilav (nohutlu, etli, ciğerli vs.) artık markalı bir ürün. Siz de yeni bir işe girmeyi düşünüyorsanız O Pilavcı’nın bayilik şartlarını inceleyebilirsiniz.

O Pilavcı, konsepti ile Osmanlı’dan bu yana Türk mutfağının baş tacı ve geleneksel lezzeti olan pilavı, aynı standart ve kalitede bol çeşit ve içeriği ile şık bir konsept çerçevesinde tüketici ile buluşturuyor. Geleneksel tatları modern bir yorumla sunan O Pilavcı, hizmeti, kalitesi, sağlıklı ve lezzet dolu mutfağı, profesyonel ekibi ile Türkiye’nin en yaygın pilavcı zinciri olmayı hedefliyor.

O Pilavcı, güçlü franchising yapılanması ile sektörde bilinen, aynı standart ve kalitede hizmet veren bir marka olarak tüm Türkiye’de ve Dünya’da büyüme hedefinde. O Pilavcı’nın amacı, geleneksel lezzetimiz pilavın dünyada popüler olan fast food kültürüne karşı tüm Türkiye’de tüketicinin ulaşabileceği her yerde aynı standart ve kalitede var olmasını sağlayarak büyüyen fast food zincirlerine karşı geleneksel lezzetlerimizi yaymak

Siz de geleneksel Türk lezzetlerinden olan pilav ile kendi işinizi kurabilirsiniz.

O Pilavcı bayilik şartları
Ciro Primi (Royalty Fee): % 6
İsim Hakkı Bedeli: 20.000 TL
Yaklaşık Toplam Maliyet: 50.000 TL

İletişim
www.opilavci.com
0 216 405 17 30

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here