Evde kına paketleyerek para kazanın

8
3440

Yaz girmemizle birlikte düğün sezonu da açıldı. Davetiye ve nikâh şekeri hazırlama gibi düğün sezonunda evden para kazanmanızı sağlayan işler de artmaya başlıyor. Bununla birlikte yine düğün sezonunda evden kına paketleme işi yaparak da para kazanabilirsiniz.

Evden kına paketleme işi her yaştan ev hanımının, zorlanmadan yapabileceği bir iş. Yapılan işi, özel tasarlanmış paketlere kına doldurmak olarak özetleyebiliriz. Bu işi yapmak için iki yöntem var.

Birincisi kendiniz özel tasarladığınız paketler hazırlayıp onların içine kına doldurup çevrenizde düğün yapacak kişilere veya düğün malzemesi satan dükkanlara satmak. Bu yöntem uzun vadede karlı olmasına karşın, ilk başlarda müşteri bulmanız zor olabilir. İkincisi ise aracı bir firma için kına paketleyerek, paket başına para kazanmak.

İkincisinin güzel tarafı siz müşteri bulmak zorunda değilsiniz. Bunun için de internet üzerinden evlere iş veren firmalar ile iletişime geçmeniz gerekiyor. Ya da yaşadığınız çevrede düğün için malzeme satan dükkânlarla bire bir görüşebilirsiniz.

Evlere kına paketleme işi veren firmalar yorum bölümünden iletişim bilgilerini bırakabilirler.

8 YORUMLAR

  1. Bende bu işi yapmak istiyorum Lütfen yardimci olun kaç zamandir böyle bi iş arıyorum 0545 442 64 14 bu numaradan. Bana ulaşabilirsiniz yardimci olursaniz gerçekten çok makbule geçer şimdiden teşekkürler. .

  2. Merhaba ben Edirne kesanda oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum çok ihtiyacım var elim hızlıdır şimdiden teşekkür ederim

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here