MyFish bayilik şartları

0
1813

Kaptan Restaurant Gıda Turizm San. ve Tic. Ltd.Şti’nin deniz ürünleri fast food markası olan myFish franchising veriyor. Deniz ürünleri ile ilgiliyseniz ve bu alanda kendi işinizin sahibi olmak istiyorsanız myFish markası ile yola çıkabilirsiniz. Ancak belirtmekte fayda var myFish’den  franchising almak istiyorsanız minimum 155 bin Euro yatırımı göze almalısınız.

Ana faaliyet alanı restorancılık ve hazır gıda olan ve 2003 yılında kurulan Kaptan Restaurant Gıda Turizm San. ve Tic. Ltd.Şti. myFish deniz ürünleri fast food projesi ile sektöre yeni bir soluk getirdi.

myFish işletmelerinin dekorasyonundan yemek reçetelerine, yer tespiti ve yeni açılacak olan yerlerin mali analizleri ve tanıtım çalışmalarından insan kaynakları faaliyetlerine kadar her konuda tasarım ve uygulama işlevini yürüten Kaptan, bu işletmeleri girişimcilere eksiksiz olarak teslim etmekte. Bununla birlikte işletme aşamasında, konusunda uzman kadrosu ile destek ve denetleme hizmetlerini sürdürmekte.

myFish Bayilik Şartları ve Franchise Bedeli

Ciro Primi (Royalty Fee): %5
Reklam Katılım Ücreti: %2
Minimum büyüklük: 60 m2

Franchise Giriş Bedeli: 35.000 Euro + KDV
Min. Kurulum Bedeli: 125.000 Euro + KDV (Bu rakam altyapısı hazır AVM’lerdeki 60 – 70 m2 büyüklükteki yatırımlar için geçerli.)
Toplam maliyet ise minimum 160.000 Euro – KDV.

İletişim
www.myfish.com.tr
0 312 439 20 03

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here