Yogolat Frozen Yoğurt yeni girişimciler arıyor

2
3179

Farklı sunum çeşitleri ile dikkat çeken inovatif yoğurt markası Yogolat Frozen Yoğurt, kendi işini kurmak isteyen girişimciler arıyor. Öncelikle stant modeli ile bayilik vermeyi hedefleyen Yogolat Frozen Yoğurt bayiliği alarak yenilikçi bir iş fikrine ortak olabilirsiniz. Yogolat Frozen Yoğurt bayiliği için gerekli olan sermaye yaklaşık 45 bin lira.

Yogolat Frozen Yoğurt, krema kıvamlı, sade ya da meyveli sunulabilen bir ürün. Froyo A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Günberi Tuncer, yaklaşık üç yıldır yurt içi ve yurt dışında Yogolat Frozen Yoğurt markasını özellikle otel, restoran ve kafelere konsinye makine ve toz satışı ile tüketiciyle buluşturuyordu. Yogolat Frozen Yoğurt artık kendi işini kurmak isteyen girişimciler kanalı ile daha geniş kitlelere ulaşacak.

Stant ve comer franchise konseptleri ile AVM’ler, hayvanat bahçeleri plajlar, çocuk eğlence alanlan, sinemalar, spor merkezleri, marketler, üniversite kantinleri ve hali hazırda hizmet veren işletmelerin iç veya dış alanları gibi ziyaret oranı ve iş potansiyeli yüksek noktalar bu iş modeli için uygun alanlar olarak ifade ediliyor.

Yogolat stant konsepti için franchise bedeli 20 bin TL+KDV. Bu rakama,  Yogolat marka kullanım ve ürün satış hakkı, eğitim, halkla ilişkiler ve reklam çalışmaları, teknik ve bilgi desteğini dahil. Ayrıca stant ve ekipman için ise 25 bin TL + KDV talep ediliyor. Stant, soğutucu ünite, Yogolat Frozen yoğurt makinesi ve personel kıyafetlerinden oluşuyor. Hedeflenen ciro 15 – 20 bin TL civarında. Ürünlerin kâr marjı ise yüzde 20 – 25 arasında değişiyor.

İletişim
www.yogolat.com
info@yogolat.com
0 212 361 75 13

2 YORUMLAR

 1. Merhaba,
  eğer bir soft dondurma makineniz var ise yazın dondurma sezonu bittikten sonra kışın ise rahatlıkla frozen yoğurt yapabilirsiniz sadece yapmanız gereken tek şey kaliteli bir ürün kullanmak sizlere yüksek kalteli düşük fiyatlı yerli bir üretici olan banes frozen yogurt tozlarını tavsiye ediyorum

  Banes frozen yogurt tozu diğer avrupa italya ve amerikadaki rakiplerine oranla daha doğal ve yüksek kaliteli hammaddelerden üretilmiş olup düşük şeker ve yağ oranına sahiptir.
  Banes frozen yogurt tozu bitkisel lif olan beneo (inülin ) içerir
  Inülin hindibada bitkisinden elde edilen doğal bir liftir

  Banes frozen yogurt İçinde süt ve yoğurt yoğunlukla bulunur

  banes frozen yoğurttan 100 gr tükettiğinizde 50 gr süt, 40 gr yoğurt tüketmiş oluruz.
  Özellikle süt içmek, yoğurt yemek istemeyen çocuklara karşı anne babaların en büyük yardımcısıdır

  Körükçüoğlu banes gıda san tic ltd şti
  (size her zaman sağlıklı ve bitkisel ürünler sunar )
  %100 yerli sermaye ile yüksek kaliteli tesislerde üretilmiştir

  http://www.frozenyogurttozu.com

 2. Arkadaşlar ,
  yazın dondurma sezonu bittikten sonra makinenizi depoya kaldırmayın kışın da iş yapmak için banes frozen yoğurt tozlarını kullanarak frozen yogurt satın gerçekten karlı bir iş
  gerekli bütün bilgileri internet sitemizden elde edebilirsiniz?
  banes frozen yoğurt yapılışı içindekiler besin değerleri maliyet ve kazanç fiyatları var incelemenizi isterim

  http://www.frozenyogurttozu.com

  Körükçüoğlu banes gıda san tic ltd şti
  (size her zaman sağlıklı ve bitkisel ürünler sunar )
  %100 yerli sermaye ile yüksek kaliteli tesislerde üretilmiştir
  *******************************************************************

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here