Wall Street Institute bayilik şartları

0
1852

İngilizce Eğitiminde devrim yaratan ‘Blended Method’ ve ‘Kişiye Özel’ eğitim sistemi ile dünyanın en büyük İngilizce dil okulu haline gelen Wall Street Institute, 28 ülkede 458 merkezde her yıl 200 bini aşan öğrencisine İngilizce’yi kolayca öğrenme ve konuşabilme imkânı sunuyor. Siz de eğitim alanında bir iş yapmak istiyorsanız uluslararası bir markanın güvencesi ile kendi işinize sahip olabilirsiniz.

2001 yılında kurulan sektörün öncü kurumlarından Wall Street Institute Türkiye, İstanbul, Ankara, İzmit, Bursa, İzmir, Antalya, Gaziantep, Eskişehir ve Konya’da hizmet vermekte.  Wall Street Institute Türkiye franchising modeli ile şube sayısını artırmayı hedeflemekte. Siz de eğitim alanında kendi işinizi yapmak istiyorsanız Wall Street Institute’nin franchising fırsatını değerlendirebilirsiniz.

Genel şartlar;

Franchise giriş bedeli bir defaya mahsus olmak üzere alınmakta. Franchise giriş bedeli bölgenin potansiyeline göre değişmekte.

Yatırımcı her ay yaptığı ciro üstünden % 7 pazarlama katkı bedeli ödemekte.

Yatırımcı aylık cirosunun % 10’unu royalty olarak ödemekte.

Bir WSI merkezinin yatırım maliyeti açılacak merkezin büyüklüğüne (250 – 300 m² net alan gerekli), mekânın iç fiziki şartlarına göre değişmekte.

Franchising giriş bedeli bölgeye göre değişmekte. Bu rakam 50.000 ile 80.000 dolar arasında oluyor. Ortalama yatırım maliyeti 300.000 TL. Kâr oranı ise yüzde 20-25 arasında.

İletişim
franchise@wsi.com.tr
444 98 99

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here