Gıda ürünlerinizi komisyon ödemeden satın

1
2228

İnternetten ürün satarak para kazanmak en çok tercih edilen internetten para kazanma yöntemlerinden biridir. Kimisi çevresindeki insanların kullanmadıkları eşyaları satar kimisi toptan alıp internetten perakende satar kimisi de kendi ürettiği ürünleri satar. Ancak internetten satış yapmak için kendi e-ticaret sitenizi kurmadıysanız satış yaptığınız sitelere de komisyon ödersiniz. Gidaambari.com gıda üretimi yapan profesyonellere ve yeni girişimcilere komisyonsuz satış yapabilecekleri bir platform sunuyor.

Evinizde, çiftliğinizde, imalathanenizde ürettiğiniz gıda ürünlerini hiç komisyon ödemeden internetten satışa sunmak istemez misiniz? Gidaambari.com özellikle kendi ürettiği gıda ürünlerini satmak isteyen girişimcilere çok önemli bir tanıtım ve satış fırsatı sunuyor. Hiç ücret ödemeden oluşturacağınız hesabınızda ürünlerinizi satışa sunabiliyorsunuz. Ana sayfada görünmek için bile ücret ödemenize gerek yok. Site üzerinden kredi kartı ile doğrudan satış yapılmadığı için yaptığınız satışlar için komisyon ödemiyorsunuz.

Gidaambari.com’da alkol ve türevleri, tütün ve türevleri, Sağlık Bakanlığı ve Tarım Bakanlığı tarafından satışı yasaklı ürünler için ilan açamıyorsunuz. Ayrıca ilaç özelliği, hastalık tedavi edici özelliği olduğu iddia edilen ilanlar da yayınlanmıyor.

Her yeni eklenen veya güncellenen ürün ana sayfada görüntülendiği için belirli aralıklarla ilanınızı güncellemenizde fayda var.

Gıda Ambarı’nda ürün satışını aşağıdaki yöntemlerle yapabilirsiniz

1 – Kapıda ödemeli kargo
2 – Yönlendirme ile
Eğer kendinize ait bir e-ticaret sitesi varsa ürün detayında bunu belirterek alışveriş yapmak isteyeni kendi sitenize yönlendirebilirsiniz.
3 – Önce havale sonra ürün
4 – Önce ürün sonra havale;
5 – Elden teslim
Alıcı ile aynı şehirde iseniz belirlediğiniz bir günde ürünü elden teslim edebilirsiniz.

Gidaambari.com sitesine buradan üye olabilirsiniz.

1 YORUM

  1. Acil satılık Konya’da 4 ton Sarikiz tipi +4 ton Romano tipi+2 ton Serena tipi taze fasulye tohumu(toplam 10 ton) satiliktir.Kg peşin fiyatı 10.00tl.dir.Ilgililerin 05069934472 den Mehmet Akif KOÇAK ile iletişime geçmeleri.

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here