Fix Silver bayilik şartları

0
2247

İlk mağazasını 2005 yılında İstanbul Haznedar’da açarak perakende sektörüne giren Fix Silver, bugün ülkemizin en seçkin cadde ve AVM’lerinde yer almaktadır. Bünyesinde barındırdığı seçkin koleksiyonları ve geniş ürün seçenekleriyle genç hedef kitlenin ilgi gören markalarından olan Fix Silver kendi işini kurmak isteyenlere franchising fırsatı sunuyor. Takı ve mücevherat sektöründe yeni bir işe girmek istiyorsanız Fix Silver değerlendirilebilir bir alternatif.

Dünyaca ünlü Morgan, Fcuk, Watchme, Elle, Lotus, Cat, Style & Steel gibi markalarının distribütörü olan ve bu seçkin markaların takı ve saat ürünlerini satış portföyünde bulunduran Fix Silver ile siz de kendi işinizin patronu olabilirsiniz. Türkiye’nin en büyük gümüş takı üreticilerinden olan Sezgin Group kuruluşu olan Fix Silver ile Sezgin Group tarafından üretimi gerçekleştirilen ve binlerce çeşit gümüş koleksiyonunun yer aldığı ürünleri ilk elden alıp tüketiciyle buluşturma fırsatına sahip olacaksınız.

Fix Silver bayisi olabilmek için en az 100 bin liralık bir sermayeye sahip olmanız gerekiyor. Firma bayilerinden, aldıkları ürün üzerinden yüzde 6 katılım ücreti talep ediyor.

İletişim
0 212 695 32 32
www.fixsilver.com
fixsilver@fixsilver.com

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here