Admiral Sportswear satış ortaklığı ile kazanın

0
2056

İngiltere’de 1914 yılında spor sektörüne yönelik kurulan Admiral Sportswear markası günümüzde Amerika’dan Avrupa’ya, Asya’dan Pasifiklere kadar uzanan yaygın bir coğrafyada tüketiciyle buluşmakta.

Bünyesinde spor, gündelik yaşama uygun rahat kıyafetler, ayakkabılar, spor malzemeleri, aksesuar çeşitleri bulunduran Admiral Sportswear’ın Türkiye satış sitesi olan admiralspor.com’a satış ortağı olup para kazanabilirsiniz.

Satış ortaklığı programları internetten para kazanmak isteyenlerin en çok başvurdukları yöntemlerden biridir. Uzun yıllardır uygulanan satış ortaklığı sistemi ile para kazanmak birçok kişiye ek gelir sağlamaktadır. Admiralspor.com satış ortaklığı programı da bu yöntemle para kazanabileceğiniz bir sistemdir.

Admiralspor.com satış ortaklığı ile para kazanabilmek için öncelikle buradan üye olmanız gerekiyor. Üye olduktan sonra üye panelinizde yer alan link ve bannerları kendi web sitenizde uygun gördüğünüz yerlere yerleştiriyorsunuz.

Kendi web sitenizde yapacağınız admiralspor.com bannerlarına tıklayıp siteye geçiş yapan ve kişilerin yaptıkları alışveriş tutarlarının yüzde 10’u size komisyon olarak ödeniyor. Ayrıca sizin kanalınızla admiralspor.com’a üye olan kişinin bir yıl boyunca yapacağı tüm alışverişlerden de yüzde 10 komisyon kazanacaksınız.

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here