Evde ütü yaparak para kazanın

7
2844

Ev hanımları veya herhangi bir sebepten dolayı dışarıda çalışma imkânı olmayanlar evlerinde ütü hizmeti vererek para kazanabilirler.

Ütü yapmak zorunda olmak hiç kuşkusuz çalışan kadınların en büyük sıkıntılarından biridir. Bütün hafta çalıştıktan sonra hafta sonu eşine, çocuklarına veya kendine ayıracağı zamandan çalıp ütü yapmak birçok tadına angarya gelir. Eğer çevrenizde çalışan kadın nüfusu yoğun ise onlara ütü hizmeti verebilirsiniz. Tek başına ütü hizmeti vererek para kazanabileceğiniz gibi, bundan önceki iş fikrimiz olan Evde çamaşır yıkama hizmeti ile birlikte komple bir hizmette sunabilirsiniz.

Ütü yapmak biraz sıkıntılı olduğu için pek çok insan bu işten sıkılır ve yapmak istemez. Eğer ütü yapmak sizin için sıkıntı verici bir iş değilse hem insanları büyük bir dertten kurtarmış olursunuz hem de para kazanırsınız.

Eğer üniversite öğrencilerinin yoğun olduğu bir bölgede yaşıyorsanız müşteri bulmanız daha kolay olacaktır.

Evde ütü hizmeti vermeyi düşünüyorsanız tek ihtiyacınız olan sizi yormayacak bir ütü ve ütü masası. Her ikisinin de zaten evinizde bulunduğunu düşünürsek geriye kalan size para kazandıracak müşterileri bulmak. Bunu için de yakın çevrenize, arkadaşlarınıza, komşularınıza yaptığınız işi anlatarak başlayabilirsiniz.

7 YORUMLAR

  1. 33 yaşındayım 20 yıldır tektillerde ve kuru temizlemede çalıştım usta ütücüyüm evimde ütü işi yaparım ilgilenenler var ise istanbul avcılardayım 0542 643 59 76 0538 703 49 79 telefonlarım 24 saat açıktır bekliyorum.ismim ibrahim

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here