Topmodels franchise veriyor

0
2028

Kendi işinin sahibi olmak, keyifli bir ortamda para kazanmak isteyenler için, Türkiye’nin modelcilik ve hobi ürünleri sektöründeki lideri Topmodels’den franchising fırsatı.

Siz de günümüzün gelişen sektörü “uzaktan kumandalı model araçlar ve hobi ürünleri” alanında bir mağazanız  olsun istiyorsanız Topmodels’in sunduğu franchising fırsatından yararlanabilirsiniz.  Hobi ve model araç sektörüyle ilgiliyseniz ya da bundan sonra bu alanda kendinize ait bir işiniz olması size cazip geliyorsa Topmodels’in sunduğu franchising fırsatı tam size göre.

Deneyimlerimiz artık şunu göstermektedir ki; Topmodels mağazası olmayan bir şehirde, hangi konumda bir Topmodels mağazası açılırsa açılsın, internet ve diğer reklamlarımızdan dolayı ve marka bilinirliğimizin en üst düzeyde olmasının bir sonucu olarak, hobi ve model araç meraklıları Topmodels mağazalarını doldurmaya yetmektedirler. Başarılı bir Topmodels mağazası olabilmek için mutlaka 4-10 bin TL mertebesinde kira bedeli olan, 80-100 metrekareden büyük yerlere ihtiyaç YOKTUR!  Merkezden yapılan reklamlar, Topmodels’e yakışacak temiz ve ulaşımı kolay bir yerdeki Topmodels mağazasına zaten yeterince müşteri çekebilmektedir. Bu sebeple, özellikle küçük şehirlerimizde, 30-40 metrekare civarında, kirası 500-2.000 TL aralığında mağazalar, artık Topmodels mağazası olmaya son derece elverişli ve kârlı mağazalar haline gelmişlerdir.

Bu durumda ilk açılış için yapılması gereken yatırım tutarları da oldukça azalabilmektedir. İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa gibi ilk beşe giren büyük şehirlerimiz dışında, ortalama 25-35 bin TL bütçelerle bir başlangıç Topmodels mağazası açılabilmektedir. Üstelik genel giderleri düşük olan bu mağazalar, kendi potansiyelleri yanında Topmodels internet sitesinden ve reklamlarından duyarak gelenlerle birleştiğinde, ortaya hatırı sayılır oranlarda kârlar elde edilen mağazalara dönüşmektedirler. Elbette sermaye ne kadar büyürse, kazanç da o oranda artacaktır. Ancak çok büyük beklentileri olmayan, kısa zamanda “köşeyi dönme, voleyi vurma” hayalleri olmayan, ayakları yere basan yatırımcılar için, başlangıç seviyesinde bir Topmodels mağazası açmak da akıllı bir yatırım halini almıştır.

Kısacası, Türkiye’nin neresinde olursanız olun, bir Topmodels mağazası sahibi olmak isterseniz, size mağaza kurulumundan başlayarak her aşamada destek ve eğitim veriyoruz.  Eğer siz de şehrinizde bir Topmodels mağazası sahibi olarak kendi işletmenizin başına geçmek ve kendi kendinizin patronu olmak isterseniz, şehriniz için öngörülen kontenjan tamamlanmadan bizi arayın. İmkânlarınızı bizimle paylaşın ve birlikte yapabileceklerimizi değerlendirelim.

Ayrıntılı bilgi için;
Alpaslan Bak:  0 535 234 85 39
Emir Yanar:  0 533 211 15 80
Topmodels Merkez: 0 212 660 41 41
E-mail: bayi@topmodels.com.tr

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here