Dekoratif anahtarlık ile kazanın

0
2016

Günümüzde insanlar, özellikle metropollerde yaşayan kesim en az kendi bakımları kadar evlerinin de bakımına özen gösteriyorlar. Yoğun iş temposundan sonra eve döndüklerinde farklı ve kendi isteklerine göre dekore edilmiş evlerinde huzur bulmak istiyorlar. Ev dekorasyonunda farklı bir tarz arıyorlar. Olmayanı yapmak, yeni çıkanı ilk kullanan olmak istiyorlar. Son zamanlarda özellikle AVM’lerde sayıları hızla artan dekorasyon mağazaları ve dekorasyonu meslek edinenlerdeki artış da bunu kanıtlar nitelikte.

Ev dekorasyonu pazarındaki bu gelişmeye paralel olarak her geçen gün yeni ürünlerde piyasaya çıkıyor. Siz de bu yeni ürünleri takip ederek ilk satanlardan olursanız ciddi bir kazanç sağlayabilirsiniz. Daha önce Evde Anahtarlık Yapımı ile ilgili bir yazı yayınlamıştım.

Burada söz etmek istediğim ise kuş yuvası modelli dekoratif anahtarlık. Henüz yeni bir ürün olması nedeniyle hayli geniş bir pazarı olduğunu düşünüyorum. Bu dekoratif anahtarlığı üreticisinden temin ederek internetten satabileceğiniz gibi dekorasyon mağazalarına toptan da pazarlayabilirsiniz. El beceriniz iyi ise ve çevrenizde tanıdığınız marangoz varsa bu ürünü kendiniz de üretebilirsiniz. Marangozun ham olarak size vereceği dekoratif anahtarlıkları kendi tarzınıza göre boyayıp farklı modeller ortaya çıkarabilirsiniz.

Özellikle ev hanımlarının ve dekorasyon meraklılarının çok ilgisini çekecek olan bu ürün size ciddi bir ek kazanç sağlayacaktır.

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here