Av ve avcı malzemeleri satarak para kazanın

0
3139

Av merakınız varsa, av ve avcılıkla ilgili blogları, siteleri ve forumları takip ediyorsanız av ve avcılık malzemeleri satarak para kazanabilirsiniz. www.unleyen.com satış ortaklığı sistemi internetten satış ortaklığı ile para kazanan veya kazanmak isteyenler için oldukça cazip bir sistem.

Avcılıkla ilgileniyorsanız, kendinize ait av ve avcılık konusunda makaleler yazdığınız bir blogunuz varsa veya bu konuda bir blog açmayı düşünüyorsanız www.unleyen.com sitesine satış ortağı olup para kazanabilirsiniz. Bir blogunuz yoksa da çeşitli reklam ağlarını ve sosyal medyayı kullanarak satış gerçekleştirebilirsiniz.

unleyen.com, profesyonel ve amatör avcılara yönelik av ve avcı malzemeleri satan bir site. Av kıyafetleri, mühre, güme, fişek, tasma, kamp malzemeleri, trap & skeet, bot ve çizme gibi bir avcının ihtiyaç duyabileceğini tüm ürünler unleyen.com’da satışa sunuluyor. Satış ortağı olduğunuzda sizin aracılığınızla siteye üye olup alışveriş yapan kişinin ödediği paranın yüzde 20’si komisyon olarak size ödeniyor. Ayrıca sizin gönderdiğiniz üyenin 1 yıl boyunca yaptığı tüm alışverişlerden de yüzde 20 kazanç elde ediyorsunuz. Sitede satılan herşey avcılık için özel üretilen ürünler olduğu için fiyatları biraz yüksek, bu da sizin kazanacağınız komisyon miktarını önemli oranda artırıyor. unleyen.com sitesine buradan satış ortağı olabilirsiniz.

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here