Evde ayakkabı ve çanta aksesuarı yapımı

1
2521

İnternette “evde yapılacak işler” olarak arama yaptığınızda karşınıza çıkacak işlerden biri de ayakkabı ve çanta aksesuarı yapımı işidir. Evet, böyle bir iş kolu var. Ancak şahsi görüşüm bu işten para kazanabilmek için biraz profesyonel olmanız gerektiği yönünde.

Eğer kendinizi bu alanda geliştirirseniz zamanla iyi paralar kazanabilirsiniz. Bu işi yapabilmek için için çanta ve ayakkabı imalatı yapılan büyükşehirlerden birinde yaşıyor olmanızda fayda var. Çünkü daha önceki evden yapılacak işlerde olduğu gibi yaptığınız ürünleri bağımsız olarak satmanız pek mümkün değil.

Evde ayakkabı ve çanta aksesuarı yapacaksanız bu aksesuarları ayakkabı ve çanta üreticilerine satmanız gerekiyor. Eğer tasarım gücünüze güveniyorsanız birkaç örnek aksesuar hazırlayın ve gidip ayakkabı ve çanta imalatçıları ile birebir görüşün. Eğer yaptığınız örnekleri kargo yolu ile gönderirseniz bir süre sonra kendi tasarımınız olan aksesuarlarla süslenmiş ayakkabı ve çanta modellerini vitrinlerde görebilirsiniz. Benden söylemesi, tercih sizin.

1 YORUM

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here