TVShop satış ortaklığı ile kazanın

0
2034

Satış ortaklığı internetten sermayesiz para kazanabileceğiniz en güzel yöntemlerden biridir. İyi bir İngilizceniz varsa tüm dünyaya satış yapabileceğiniz ürünler bulabilir ve oldukça yüksek gelir elde edebilirsiniz. İngilizce bilginiz zayıfsa Türkiye’de satış ortaklığı veren sitelere üye olarak satış gerçekleştirebilirsiniz.

TVShop, hemen hemen her televizyon kanalında tanıtımları yapılan ürünleri internet ortamında satışa sunan sitedir. Nicer Dicer Plus Pratik Doğrayıcı ve Paint Zoom Boya Tabancası bu ürünlerden sadece ikisi. Siz de TVShop.com’a satış ortağı olup bu ürünlerin satışından para kazanabilirsiniz. Hergün TV’den reklamı yapılan ürünlerin pazarlamasını yapmak çok zor olmasa gerek. Satış ortalığı ile ilgili detaylı bilgiyi buradan alabilirsiniz.

TVShop ne kazandırır?

TVShop satış ortaklığı ile üç farklı şekilde para kazanırsınız. Öncelikle sizin satış ortaklığı linkinizle siteye giden her kişi için 0,02 TL, siteye girdikten sonra üye olan her kişi için 0,05 TL kazanç sağlarsınız. Ama asıl kazancınız sizin gönderdiğiniz üyenin yaptığı alışverişten olur. Eğer sizin linkinizle siteye girip üye olan kişi alışveriş yaparsa alışveriş tutarının % 5’i size komisyon olarak ödenir.

Hesabınızdaki para 100 TL’ye ulaştığında size ödeme yapılır. Ödemeler her ayın 15’inde kayıt esnasında verdiğiniz hesaba gönderilir. Ayın 15’inde hesabınızdaki para 100 TL’nin altında ise alacağınız bir sonraki aya devreder.

TVShop.com.tr’ye satış ortağı olmak için bu adresten üyelik kaydınızı oluşturabilirsiniz.

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here